YAZILARIM HAKKINDA KÜÇÜK BİR NOT

Yazı dizisi olarak başladığım bazı yazılarımın akıbeti konusunu haklı olarak soran, takılan, sitem eden arkadaşlarıma toplu olarak bir cevap verme ve bu internet sitesine abonelik hakkında bilgi verme isteğindeyim. Kısaca:

• Venezuela yazı dizisi önümüzdeki hafta sonuna doğru 4. Bölüm- Simon Bolivar ile devam edecek. (Toplam 6 bölüm olmasını planlıyorum.)

• 31 Mart Yerel seçimleri üzerine 3 yazı yayımladım ve seçimden birkaç gün önce “Damdaki Kemancı” filminin ünlü “Ah bir zengin olsam” şarkısına gönderme yaparak yazacağım “Ah bir başkan olsam” yazısını yayımlayacağım.

• Her cuma günü yayımladığım ŞİİRLİ CUMALAR’ı gördüğü ilgisizlik nedeniyle 3-4 haftada bir yayımlamaya karar verdim.

• ŞİİRLİ CUMALAR’da bir yazı dizisi şeklinde yayımlayacağımı duyurduğum Pir Sultan Abdal yazısını yaz aylarına erteledim.

• Yeni Zelanda’da yaşanan katliamı “nefretle” kınadığını yazan, söyleyen, açıklayanlar karşısındaki hissiyatımı “Slav kızının türküsü” başlıklı bir yazıyla dile getirmek istiyorum, söz veremiyorum, çok çalışmam lazım.

• 2000 yılında üzerinde çalışmaya başladığım “Açıklamalı 21. Yüzyıl İnternet Fıkraları ve Nükteleri Antolojisi” adlı kitabım bu yaz ayları başlarken bitecek gibi duruyor. Yaklaşık 1000 sayfa olacak kitabı PDF formatında ve (ilk kez) ücretli E-Kitap olarak yayımlamayı planlıyorum. Para biriktirmeye (20-25 TL civarında) şimdiden başlayın lütfen.

Şu alanda yazmak size yakışır dediğiniz konular varsa aşağıya yorum olarak veya e posta adresime yazın, akıl akıldan üstündür.

Bir de minicik ricam var, yazılarımı yayımladığım http://www.doganalpdemir.com internet sitesine e-posta abonesi olmanızı diliyorum. “Ben aboneliği beceremem, yapamam” derseniz, bu yazıya yorum olarak veya doganalpdemir@gmail.com adresime e- posta adresinizi yazın. E posta adresinizi bana yazarsanız size abonelik için davetiye göndereceğim. O zaman abonelik işlemi çok daha kolay olacaktır.

Hep dediğim gibi: Güzel okuyun.

YAZILARIM HAKKINDA KÜÇÜK BİR NOT” üzerine 2 yorum

  1. İnternet sitenizi yenilemişsiniz. Çok sade ve etkileyici olmuş. Yazılarınızı yakından takip ediyorum. Başarılarınız daim olsun.

    Liked by 1 kişi

  2. 25 liralık fıkra antolojisi kitabına kredi kartına taksit varmı? Hocam şaka yapıyorum, 1000 sayfalık kitap için düşündüğünüz fiyat çok düşük. 30-40 arası bir fiyat düşünmenizi önerilirim. Yazılarınızı hayranlıkla okuyorum. Kitabı çıktığı gün alacağım.

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s